TRIK PROJEKT, ul. Leśna 2, hol główny Urzędu Miejskiego, 42-400 Zawiercie

tel. 535 027 028

biuro@oczyszczalnia.slask.pl

FB

Oczyszczalnie

Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Dom jednorodzinny Dom jednorodzinny

Szeroka gama nowoczesnych, niezawodnych i sprawdzonych w działaniu przydomowych biologicznych oczyszczani ścieków dla małych domów przeznaczonych dla 4 do 25 mieszkańców.

CZYTAJ WIĘCEJ
Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Dom w aglomeracji Dom w aglomeracji

Dla terenów zlokalizowanych w aglomercji oferujemy nowoczesne, przydomowe biologiczno chemiczne oczyszczanie ścieków o podwyższonej redukcji fosforu i azotu, przeznaczone dla 5 mieszkańców.

CZYTAJ WIĘCEJ
Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Osiedle i wspólnota Osiedle i wspólnota

Kompleksowe, bezobsługowe rozwiązania dla niewielkich osiedli, dużych budynków mieszkalnych, ośrodków rekreacyjnych i przedsiębiorstw przeznaczone dla 25-300 i więcej użytkowników. Wydajność do 100 m3/dobę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Hotel i pensjonat Hotel i pensjonat

Nowoczesne, kompleksowe rozwiązania instalacji do oczyszczania ścieków dla obiektów hotelowych, ośrodków rekreacyjnych, przedsiębiorstw i obiektów charakteryzujących się sezonowymi wahaniami zrzutu ścieków. Urządzenia do obsługi od 25 do 600 osób.

CZYTAJ WIĘCEJ
Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Restauracje Restauracje

Sprawdzone i bezobsługowe instalacje do oczyszczania ścieków dla restauracji, sal weselnych i obiektów wymagających dyskretnej pracy urządzeń bez emisji hałasu i zapachów, dostosowanych do nierównomiernych zrzutów ścieków. Wydajność do 60 m3/dobę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Biologiczne oczyszczalnie ścieków - Dom pomocy społecznej Dom pomocy społecznej

Kompleksowe, bezobsługowe rozwiązania dla domów pomocy społecznej i obiektów ochrony zdrowia, wymagających bezpieczeństwa użytkowania instalacji. Urządzenia do obsługi od 25 do 300 osób, wydajności do 60 m3/dobę.

CZYTAJ WIĘCEJ